Realizujemy

Projekty drogowe w trakcie realizacji

Obsługa komunikacyjna inwestycji mieszkalnej "Ursus Centralny" w dzielnicy Ursus w Warszawie. Zlecenie/Inwestor: Ronson Sp z o.o.

Wstępna analiza obsługi komunikacyjna inwestycji mieszkalnej w dzielnicy Białołęka w Warszawie. Zlecenie: Archiplan Studio Sp. z o.o.

Obsługa komunikacyjna inwestycji mieszkalnej w dzielnicy Ursus w Warszawie. Zlecenie/Inwestor: Aurec Capital Development Poland Sp. z o.o.

Obsługa komunikacyjna inwestycji budynku wysokościowego SkyReach przy ulicy Grzybowskiej w dzielnicy Wola w Warszawie. Zlecenie: Kuryłowicz & Associates. Inwestor: Golub Gethouse Sp z o.o.

Analiza wpływu Inwestycji na przyległy układ drogowy. Inwestycja pn.:"Rewitalizacja dawnych Zakładów Warszawskiej Fabryki Drutu, Sztyftu i Gwoździ "DRUCIANKA" w dzielnicy Praga Północ w Warszawie. Zlecenie/Inwestor: Drucianka Sp. z o.o.

Przebudowa ulicy Legnickiej w Warszawie na odcinku od ul. Wiosny Ludów do ul. Poczty Gdańskiej w związku z budową inwestycji mieszkaniowej. Zlecenie/Inwestor: Petro Development Sp. z o.o.

Obsługa komunikacyjna domu jednorodzinnego przy ulicy Rosy w Warszawie. Zlecenie: Archiplan Studio Sp. z o.o. Inwestor: Osoba prywatna

Obsługa komunikacyjna inwestycji przy ulicy Łabiszyńskiej w Warszawie. Zlecenie: Architekci Dawidczyk & Partnerzy Sp. z o.o. Inwestor: LC Corp S.A.

Analiza wpływu inwestycji u zbiegu ulicy Miedziana/Pańska w Warszawie na przyległy układ drogowy. Zlecenie/Inwestor: Crawley Investments Sp. z o.o.

Obsługa komunikacyjna inwestycji przy ulicy Stalowej w Warszawie. Zlecenie: Architekci Dawidczyk & Partnerzy Sp. z o.o. Inwestor: Osoba prywatna

Budowa drogi 19KDD w dzielnicy Ursus w Warszawie na odcinku od ul. Dzieci Warszawy w związku z budową inwestycji mieszkaniowej Zlecenie/Inwestor: Petro Development Sp. z o.o.

Obsługa komunikacyjna inwestycji przy ulicy Stalowej w Warszawie. Zlecenie: Architekci Dawidczyk & Partnerzy Sp. z o.o. Inwestor: Osoba prywatna

Obsługa komunikacyjna inwestycji mieszkaniowej przy ulicy Ordona w Warszawie. Projekt w branży drogowej. Zlecenie: Medusa Group Sp. z o.o. Inwestor: Echo Investments Sp. z o.o.