Gravy

  • Projekty drogowe
    Projekty drogowe
  • Inżynieria ruchu
    Inżynieria ruchu
  • Doradztwo i Konsulting
    Doradztwo i Konsulting
  • Analizy i Modelowanie Ruchu
    Analizy i Modelowanie Ruchu

Jesteś pasjonatą drogownictwa, inżynierii ruchu? Dołącz do nas!

Uważamy, że wspólna pasja i zaangażowanie pozwala nam z sukcesem realizować nieprzeciętne projekty. Jeśli jesteś zmotywowaną do działania osobą, szukasz ciekawych wyzwań zawodowych i chcesz budować swoją przyszłość wspólnie z Nami – dołącz do naszego zespołu.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: ASYSTENT PROJEKTANTA DROGOWEGO

Zakres obowiązków:

- wykonywanie inwentaryzacji terenowych,

- współtworzenie dokumentacji projektowych na etapie koncepcji, projektu budowlanego oraz projektu wykonawczego,

- koordynacja rozwiązań z zespołem branżowym,

- kontakt z klientem.

Wymagania wobec kandydatów:

- ukończone studia wyższe na wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej na kierunku Inżynieria Komunikacyjna bądź studia tożsame,

- doświadczenie w biurze projektowym min. 1 rok przy tematach z zakresu projektowania drogowych układów komunikacyjnych – drogi, chodniki, parkingi, ścieżki rowerowe,

- doświadczenie przy sporządzaniu projektów organizacji ruchu będzie dodatkowym atutem,

- biegła znajomość programu AutoCAD (znajomość AutoCAD Civil będzie dodatkowym atutem).

Oferujemy:

- pracę w pełnym wymiarze etatu,

- udział w ciekawych tematach z zakresu drogownictwa i inżynierii ruchu,

- atrakcyjne wynagrodzenie.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883 z dn. 29.08.1997 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Grafton Projekt Sp. z o.o. dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji”.